سلام

گلم اینو با دقت بخون ،لطفا تمامی اطلاعاتی که برای ثبت سفارشت تو سایت میزاری کامل و دقیق باشه چون بعد از ثبت اون دیگه امکان تغییر نیست .

این اطلاعات شامل: پارچه مورد نظرت-متراژ-آدرسی که قراره مرسوله ارسال بشه-شماره تماس-اسم و فامیلت و هرچیزی که توی سایت ازت خواسته شده است.

*آخ آخ داشتم فراموش میکردم اینم بگم بهتون تشکیل سبد خرید و عدم پرداخت اون به معنی رزرو اون پارچه نیست،پس حواست باشه که اگر دوست عزیز دیگه ای زودتر از شما پرداخت کنه اون پارچه از سبد شما حذف میشه

* قربونت بشم ما تمام تلاشمون میکنیم تا با بهترین کیفیت و استاندارد کردن شرایط نوری رنگ پارچه هارو با رنگ واقعیشون عکاسی کنیم اما اینم بدونین مهربونم که دامنه رنگی وسایل دیجیتالی متفاوته،پس ممکنه اختلاف رنگی بین رنگ واقعی و چیزی که میبینی باشه.

خوشگل من اینو بدون ماهمه تلاشمون میکنیم تا در اسرع وقت پارچه ای که انتخاب کردی رو به دستت برسونیم اما پارچه عاقبتی این اجازه رو داره که در صورت خرابی ،کسری یا اتمام موجودی یا دلایل دیگه که امکان ارسال رو نداشته باشیم سفارش رو برگشت بزنه و با شماره های ۰۹۳۷۶۶۶۶۰۷۶ و ۰۹۳۰۶۶۶۶۸۸۶ باهات تماس بگیره تا وجه رو به کارتت عودت بده.

راستی عزیزم راههای ارتباطی ما فقط با شماره های ۰۹۳۷۶۶۶۶۰۷۶ و ۰۹۳۰۶۶۶۶۸۸۶ و ۰۵۱۳۶۰۱۱۸۱۵ هست پس خیلی راحت میتونی باهامون در تماس باشی.

در انتها بگم عزیزم هرچیزی که توی سایت پارچه عاقبتی هست متعلق به پارچه عاقبتی است،پس یه لطفی بکن و از اون جای دیگه بدون هماهنگی استفاده نکن
دوستون دارم